Philips Sonicare FlexCare HX6913 – recenzja i opinia

W ostatnim czasie dużą uwagę przywiązuje się do odpowiedniej higieny jamy ustnej. Jednym z najskuteczniejszych urządzeń do codziennego dbania o ich czystość jest dobra szczoteczka soniczna do zębów. Szczoteczka ta jest produktem powstałym na bazie szczoteczek elektrycznych w udoskonalonej wersji.

Szczoteczka przede wszystkim oferuje większą częstotliwość drgań oraz inny sposób wibracji. W praktyce szczoteczka sonicza jest najlepszym urządzeniem do czyszczenia zębów oraz przestrzeni międzyzębowych.

Szczoteczka marki Philips Sonicare FlexCare HX 6913 to podstawowy produkt, który jest często wybierany przez wiele osób. Jest to najtańsza i najlepsza wersja szczoteczek sonicznych. Jest to przede wszystkim prosty model, który nie posiada dodatkowych gadżetów. Ta szczoteczka jest prosta w obsłudze, wygodna i nowoczesna.

Świetna szczoteczka soniczna

Szczoteczka do zębów to świetny produkt, który bardzo dokładnie myje zęby i przestrzenie między zębami. Urządzenie SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 to model, który zapewnia doskonałą, jakość czyszczenia i pielęgnację dziąseł. Mechanizm tej szczoteczki wyróżnia się tym, że wykonuje ruchy pulsująco-wymiatające. Szczoteczka ta wykonuje 31 000 drgań na minutę. Dynamiczna akcja czyszcząca, która powstaje w jamie ustnej na skutek drgań powoduje lepsze czyszczenie zębów. Mikro bąbelki wspomagają odrywanie płytki nazębnej i przebarwień. W ten sposób docierają szybciej do przestrzeni międzyzębowych.

Szczoteczka ta również lepiej dociera to przestrzeni  międzyzębowych, przez co skuteczniej czyści zęby. Unikalny dynamiczny przepływ cieczy w szczoteczce pozwala na delikatne i skuteczne czyszczenie  zębów. Zapewnia to kompleksowe usunięcie płytki nazębnej z praktycznie wszystkich części jamy ustnej.

Szczoteczka wyposażona jest również w dodatkowe funkcje, które zwiększają bezpieczeństwo i efektywność czyszczenia. Zastosowano tutaj:

  • Funkcja kontroli czasu szczotkowania Smartimer, który sygnalizuje upływ zalecanego, dwuminutowego czasu szczotkowania;
  • Funkcja Quadpacer sygnalizuje upływ 30 sekund, jakie powinno przeznaczyć się na szczotkowanie danej ćwiartki łuku zębowego;
  • Program łatwego startu pozwala Użytkownikowi na zapoznanie się ze szczoteczką stopniowo przyzwyczajając zęby i dziąsła do intensywnego szczotkowania i masażu;
  • EasyClean jest delikatna dla zębów i dziąseł. Wygięty kształt główki pozwala jej na dotarcie nawet do zębów położonych najdalej w jamie ustnej;
  • Końcówki wymienne Sonicare ProResult Plaque Defence, które dokładnie oczyszczają zęby i są bezpieczne dla dziąseł. Końcówki te lepiej usuwają płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady;
  • Pojemny akumulator jonowo-litowy (Li-ION) zapewni pracę szczoteczki przez okres 10 dni pracy.

Philips  Sonicare – marka z zaufaniem

Szczoteczki marki Philips  należą do jednych z najpopularniejszych na świecie szczoteczek sonicznych. Szczoteczka Philips Sonicare spełnia cechy doskonałej szczoteczki do zębów. Oferuje skuteczne czyszczenie całej jamy ustnej.

W szczoteczce tej wykorzystywana jest technologia DFA, która pozwala na połączenie bardzo szybkich ruchów włókien z szerokim zakresem ruchów wymiatających, co zwiększa skuteczność szczoteczki. Szczoteczka ta dokładnie czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe. Lepiej również czyści trudno dostępne miejsca w obrębie aparatów ortodontycznych.

Używając szczoteczki sonicznej dokładnie usuniemy przebarwienia i osady z zębów. Szczoteczka ta poprawia również stan dziąseł oraz zwiększa ich ukrwienie. Produkt ten może być używany przez osoby mające aparat ortodontyczny, wypełnienia, korony i licówki.