Szczoteczka soniczna z irygatorem

Czyste białe zęby to marzenie każdego człowieka. Nie, kiedy samo szczotkowanie zębów nie pomaga, by usunąć resztki pokarmu między zębami. Dlatego w sklepach mamy tak duży wybór odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej.

Na rynku dostępnych jest wiele sklepów oferujących specjalistyczne produkty to pięknego uśmiechu. Możemy przede wszystkim znaleźć szczoteczki do zębów: manualne, elektryczne oraz soniczne. A także pasty do zębów, płyny do płukania ust, nici dentystyczne. Oraz końcówki do szczoteczek i irygatory do zębów.

Wiele osób pewnie zadaje sobie to podstawowe pytanie, co to jest ten irygator do zębów. Do czego służy oraz jakie ma zastosowanie.

Irygator do zębów to przede wszystkim urządzenie służące do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Najczęściej za pomocą płynu wystrzeliwanego pod ciśnieniem. Dzięki temu urządzeniu można dokładnie usunąć resztki pokarmów i osady. Najczęściej z trudno dostępnych zakamarków w obrębie jamy ustnej. Dokładnie czyszczenie przestrzeni międzyzębowych zapobiega zmianom próchniczym.

szczoteczka soniczna z irygatorem

Profesjonalny zestaw do higieny jamy ustnej

W wielu sklepach z produktami do higieny jamy ustnej dostępne są szczoteczki soniczne do zębów w zestawie z irygatorem. Irygator to urządzenie, który służy do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Za pomocą płynu — wody, która zostaje wystrzelona pod ciśnieniem. Woda ta dostaje się w miejsca, do których nie można dostać się zwykła szczoteczka do zębów. Irygator można rzec, że działa podobnie jak nić dentystyczna. Jednak to urządzenie jest bezpieczniejsza i dokładniejsze. A także skuteczniejsze, szybsze i bardziej precyzyjne.

Do dokładniejszego czyszczenia zębów warto zainwestować w zestaw do pielęgnacji jamy ustnej. Jest to przede wszystkim szczoteczka soniczna do zębów z irygatorem. Szczoteczka ta jest 100 razy lepsza od zwykłej szczoteczki manualnej. Warto tutaj zainwestować w szczoteczkę najwyżej, jakości taka, która będzie skutecznie czyściła zęby. A także przestrzenie międzyzębowe. Używając szczoteczki sonicznej mamy pewność, że stan naszych dziąseł poprawi się bardzo szybko.  A to za sprawą dobrej szczoteczki do zębów, która posiada pełen zestaw funkcji. Najważniejsze tryby to: tryb czyszczenia zapewnia wyjątkową czystość każdego dnia. Oraz tryb wybielania usuwa przebarwienia. Może nawet o 2 odcienie w ciągu 2 tygodni.

Wybierając zestaw do higieny jamy ustnej, mamy zagwarantowane:

 • Zapewnienie doskonałej higieny i pielęgnacji jamy ustnej;
 • Kompleksową i niezastąpioną pielęgnację jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego;
 • Cena zestawu będzie niższa;
 • Skuteczne usuwanie płytki nazębnej – 99% już po 3 sekundach czyszczenia miejsc trudnodostępnych;
 • Widoczne i odczuwalne poprawienie kondycji dziąseł, poprzez polepszenie krążenia w tkankach;
 • Poprawę stanu zdrowia dziąseł;
 • Doskonałe oczyszczanie miejsc poniżej linii dziąseł redukując zapalenia i krwawienia;
 • Świeży oddech na długi czas;
 • Bielszy, lśniący uśmiech i zdrowe dziąsła;
 • Dokładniejsze czyszczenie przestrzeni międzyzębowych dzięki szczoteczce sonicznej oraz dzięki irygatorowi;
 • Do 50% efektywniejsze czyszczenie niż w przy użyciu klasycznej nici dentystycznej.