Szczoteczki soniczne SARMOCARE

Szczoteczki soniczne w ostatnim czasie bardzo zyskały. Coraz więcej ludzi je kupuje i to nie tylko ze względu na popularność. A także, dlatego że mają bardzo dobrą skuteczność działania.

Szczoteczka soniczna Sarmocare delikatnie usuwa brud i przebarwienia z powierzchni zębów. Ich działanie opiera się na ruchach wymiatająco-pulsacyjnych. Dzięki temu ta szczoteczka nie uszkadza szkliwa i dziąseł. Urządzenie to posiada 5 dodatkowych trybów czyszczących:

  • Clean – czyszczenie;
  • Sensitive — delikatne czyszczenie przy niskiej częstotliwości drgań;
  • Massage — czyszczenie w najniższej częstotliwości drgań;
  • White — czyszczenie i polerowanie;
  • Polish — polerowanie w najwyższej częstotliwości drgań.

Szczoteczka soniczna Sarmocare przede wszystkim wykonuje 31,000 ruchów pulsacyjnych na minutę. Dzięki temu nasze zęby będą czyste i odświeżone. Szczoteczki te usuwają więcej płytki nazębnej od szczoteczki manualnej. Codzienne użytkowanie szczoteczki sonicznej może ulec przebarwieniu nawet od 2 odcienie. A wiadomo nie od dziś, że piękny biały uśmiech to wizytówka każdego człowieka.

Ceny szczoteczek SARMOCARE

Do prawidłowego mycia zębów i dziąseł zaleca się używanie profesjonalnej szczoteczki sonicznej. Szczoteczka typu Sarmcore została zaprojektowana z myślą o osobach, które dbają o swój uśmiech poprzez dokładnie czyszczenie zębów. W wielu sklepach znajdziemy tego typu szczoteczki. Ich cena waha się od 150 zł do 200 zł.

Szczoteczka soniczna wykonuje do 31,000 ruchów pulsacyjnych na minutę. Dzięki temu nasze zęby będą czyste i odświeżone. Tego typu szczoteczka usuwa więcej płytki nazębnej od szczoteczki manualnej. Codzienne jej stosowanie przyczyni się do wybielania przebarwień.

Szczoteczka soniczna jest niewiele droższa od elektrycznej, jednak jej działanie i specyfikacje przekonują do odpowiedniego wyboru. Korzystać z niej mogą zarówno dorośli jak i dzieci powyżej 6 roku życia, dzięki mocnej baterii może być zabierana w podróże.

Modele SARMOCARE

Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo sklepów z produktami dentystycznymi. Jednym z najpopularniejszych modeli szczoteczek Sarmcore jest model S1000 – czarnym lub białym. Są to przede wszystkim szczoteczki soniczne, które charakteryzują się nową technologią umożliwiającą najdokładniejsze czyszczenie jamy ustnej. Czyszczenie odbywa się za pomocą ruchów pulsacyjnych, które oprócz czyszczenia mechanicznego wytwarzają małe bąbelki. Takie, które aktywnie usuwają brud i osad między zębami. Główka tej szczoteczki pracuje z prędkością do 31 000 impulsów na minutę w każdym trybie pracy.

Urządzenia te precyzyjnie myją i wybielają zęby. Szczoteczki soniczne dokładnie czyszczą zęby za pomocą ruchów wymiatająco – pulsujących. Szczoteczka tego typu nie uszkadza zębów ani dziąseł, dlatego tak chętnie jest wybierana przez wielu ludzi.

Szczoteczki oprócz tego, że doskonale czyszczą zęby i usuwają osad. To dodatkowo dzięki obrotom usuwają zanieczyszczenia z trudno dostępnych obszarów jamy ustnej oraz z przestrzeni międzyzębowej.

Sarmocare s1000 szczoteczka soniczna posiada 5 trybów pracy o różnej intensywności czyszczenia. Dzięki czemu dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Dodatkowo posiada funkcja Smarttime – odmierza zalecany, 2 minutowy czas mycia zębów, co wpływa na poprawę dokładności szczotkowania. Dodatkowo funkcja Quadpacer odmierza czas 30 sekund przeznaczony na szczotkowanie ćwiartki łuku zębowego. Szczoteczki te posiadają również pojemny akumulator, który zapewnia długą pracę szczoteczki nawet do 4 tygodni.